O NAS

Witaj.

Cieszymy się, że zainteresowała Ciebie nasza oferta.

Wierzymy, że znajdziesz tu coś coś co pozwoli nam zrealizować dla Ciebie zlecenie.

Kierowanie ciekawością ludzi i świata zdecydowaliśmy się na pracę zgodna z naszymi zainteresowaniami – fotografią.

Jak każda praca oprócz satysfakcji musi przynosić także dochód. Jest tak i w tym przypadku. Trudno jest ocenić Twoje potrzeby po przesłaniu jedynie informacji o dacie uroczystości, prosimy zatem abyś przesłał (a) więcej informacji, tak abyśmy mogli jak najlepiej dopasować ofertę do Twoich potrzeb.

Zachęcamy do zapoznania się z portfolio.

Jesteśmy firmą rodzinną każdy z nas szuka spełnienia w swojej pracy.


Uroczystość zaślubin, związane z nią ujęcia plenerowe poprzedzające uroczystość, a także plenery poślubne organizowane w ciekawych miejscach urbanistycznych a także na łonie natury, nad morzem, jeziorem to często realizowane przez nas usługi.

Każdy z nas oprócz wieloletniego doświadczenia wsparty jest nowoczesnymi lustrzankami wraz z jasnymi obiektywami pozwalającymi na pracę w tzw świetle zastanym.

Dzięki temu uroczystość zaślubin nie jest przerywana nieustannymi błyskami.

W niewielkim procencie może się jednak zdarzyć konieczność użycia lamp błyskowych i na tę ewentualność taże jesteśmy przygotowani.

Przy zleceniu usługi łącznej fotografii filmowania wraz z zaprzyjaźnioną firmą polecaną na stronie głównej uczestniczy w ujęciach plenerowych zarówno fotograf jak i operator video. Przy podobnym zleceniu także oferta cenowa jest bardziej korzystna dla Klienta a fotograf będzie mógł bezkonfliktowo pracować podczas realizacji (dotyczy realizacji ślubno weselnych)

Oferujemy dla naszych Klienów albumy fotograficzne, fotoksiążki, odbitki fotograficzne, zdjęcia na płótnie i inne

Zapraszamy do kontaktu pod adresem

Specjalizujemy się w reportażu ślubnym.

Dysponujemy doświadczonym zespołem fotografów .

Serdecznie zapraszamy.